Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

PZŻ - jaki pan, taki kram - PZŻ i OZŻ-y... zareagowały

Wysłane przez nas pisma Nie będzie OZŻ... i Nie będzie OZŻ... a i PZŻ także spowodowały reakcje adresatów. Reakcje są różne - od informacji na stronie internetowej o konieczności telefonicznego informowania się z powodu braku aktualizacji strony (Krakowski OZŻ), poprzez dezaktywację podanych linków, aż po konieczność logowania się (Warmińsko-Mazurski OZŻ).

Mówiąc krótko - cel osiągnięto połowicznie: zamiast zamieszczenia aktualnych regulacji prawnych okręgi i centrala zrobiły unik. Nie o takie rozwiązanie nam chodziło, ale zastosowana taktyka świadczy dobitnie o tym, iz druga strona nie chce ogłosić publicznie aktualnego stanu prawnego, do czego jako reprezentant środowiska (we własnym mniemaniu) powinna czuć się zobowiązana. Takie podejście to nic nowego - publikowanie nowych regulacji nie leży w interesie struktur PZŻ, bo boleśnie godzi w ich finanse.

Ale to nic - na przyszłoroczny sezon przygotujemy wzorem roku ubiegłego odpowiednią informację i postaramy się ją rozpowszechnić w klubach i na przystaniach.

[ 19-11-2007, dodał: AIKI ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin