Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

KOZŻ odpowiedział

Komentarz na reakcje okręgów w sprawie nieaktualnych informacji już był (PZŻ - jaki pan, taki kram ponownie). Jednak sprawa się nie zakończyła - jeden z adresatów - Krakowski OZŻ odpowiedział nam w te słowa:

Kraków, dn. 19.11.2007r

Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski

Stowarzyszenie Żeglarskie "Samoster”

Szanowni Państwo

Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski odpowiadając na pismo Stowarzyszenia z dnia 07.11 .2007 roku, uprzejmie informuje, że na stronie internetowej związku pod adresem www.kozz.krakow.pl znajduje się komunikat o braku aktualnych informacji (w szczególności dotyczących przepisów szkoleniowych, rejestracyjnych oraz procedur wymiany patentów).Oto jego treść:

UWAGA! Z przyczyn organizacyjno-technicznych strona KOZŻ nie jest obecnie aktualizowana i część informacji podanych na naszych stronach (w szczególności przepisy szkoleniowe i rejestracyjne, procedury uzyskiwania dokumentów) jest już nieaktualna. Aktualne informacje uzyskać można w biurze KOZŻ (nr telefonu oraz e-mail podany jest na dole strony). Po wznowieniu aktualizacji zamieścimy na stronie odpowiedni komunikat! Przepraszamy "

Komunikat znajduje się na stronie głównej, podany wytłuszczonym drukiem, w kolorze czerwonym, jest wyraźnie zauważalny I został umieszczony na stronie na początku października br. (a więc ponad miesiąc przed napisaniem przez Państwa pisma) Jak widać informujemy w sposób jawny, że treści podane na stronach nie są aktualne, za co w komunikacie przepraszamy, oraz że wszelkich aktualnych informacji udziela biuro związku (podany jest adres email oraz nr telefonu).

Jednocześnie chcieliśmy Państwa poinformować, że aktualnie prowadzone są intensywne prace mające na celu przebudowę całości strony okręgu zarówno pod względem jej budowy jak i zawartych tam treści i wkrótce pojawi się nowa strona. W związku z tym wprowadzanie pojedynczych zmian nie wydaje się nam celowe, zwłaszcza że nieaktualna jest nie tylko informacja,na którą zwrócili Państwo uwagę i wymieniać/usuwać należałoby wiele drobnych fragmentów. Oczywiście po wprowadzeniu zmian i aktualizacji informacje o aktualizacji zostaną podane na stronie KOZŻ.

Cieszymy się, że strona KOZŻ cieszy się zainteresowaniem internautów. dziękujemy za informacje o ewentualnych nieścisłościach i prosimy o dokładne przeglądanie witryny. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości, w miarę naszych możliwości, na bieżąco aktualizować treść witryny.

Z poważaniem
Kierownik Biura KOZŻ
Mariola Piszczek

Otrzymaliśmy konkretną odpowiedź, a nawet lekkiego pstryczka: wysłaliśmy interwencję, bez dokładnego sprawdzenia całości strony, kierując się tylko wynalezionym w internecie linkiem. To nauczka na przyszłość, którą postaramy się zapamiętać. Tym niemniej sam fakt udzielenia odpowiedzi przez zainteresowany okręg jest budujący - gdyby tak jeszcze "centrala" reagowała na płynące "z terenu" sygnały...

[ 28-11-2007, dodał: AIKI ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin