Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

Warszawskie Towarzystwo Żeglarskie - będziemy współpracować?

Skontaktowali się z nami przedstawiciele Warszawskiego Towarzystwa Żeglarskiego, z propozycją spotkania i pogadania o tym, co ewentualnie moglibyśmy robić wspólnie.

W miniony poniedziałek, przed prelekcją "Spełnić marzenia" rozmawialiśmy z trzyosobową ekipą WTŻ. Przedstawiliśmy pokrótce genezę i prowadzone w ramach naszego Stowarzyszenia działania, a gości opowiedzieli nieco o sobie.

Warszawskie Towarzystwo Żeglarskie istnieje już bez mała 15 lat - jubileusz będzie obchodzony w przyszłym roku. Jest to stowarzyszenie o armatorskim charakterze, dysponujące przystanią na Mazurach, z kilkudziesięciu miejscami postojowymi. Kilkakrotnie w ciągu sezonu WTŻ organizuje regaty, traktowane raczej turystycznie, bez przesadnego sportowego zacięcia. Internetowa strona Towarzystwa, która jeszcze w ubiegłym roku była aktywna, choć nie bardzo aktualna, jest obecnie rekonstruowana.

Umówiliśmy się w sprawie kontynuowania kontaktów, przekazaliśmy kilkadziesiąt naklejek ostrzegawczych i trochę plakatów z serii "Żegluj bezpiecznie"

Na koniec informacja o karnawałowycm żeglarskim balu integracyjnym: WTŻ będzie organizować taki bal 10 stycznia. O szczegółach powiadomimy jak otrzymamy szerszą informację

[ 03-12-2008, dodał: AIKI ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin