Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

Akcja mailowa cd. - teraz Senat

We wtorek na posiedzeniu Senatu będzie dyskutowany projekt ustawy liberalizującej regulacje w zakresie obowiązkowych przeglądów i rejestracji jachtów śródlądowych.

W nawiązaniu do Razem na Senat RP - zgodnie z obietnicą - "ułatwiacz" do mailowania do senatorów.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi wysyłania poczty i wynikającymi z ilości odbiorców jednocześnie występujących w e-mailu, adresy podzielone zostały na pół i dlatego masz do kliknięcia dwa linki

Własne teksty jak zwykle mile widziane, niemniej tradycyjnie już podajemy gotową treść:

Szanowni Państwo

Podczas 41 posiedzenia Sejmu RP, w dniach 10-11 maja br. był dyskutowany, a następnie przyjęty projekt ustawy liberalizującej regulacje w zakresie obowiązkowych przeglądów i rejestracji jachtów śródlądowych.

Przyjęta ustawa zbliża krajowe rozwiązania do standardów stosowanych w innych krajach Unii Europejskiej i wprowadza znaczące uproszczenie procedur oraz zmniejszenie obciążeń finansowych ponoszonych przez osoby uprawiające żeglarstwo.

Proces legislacyjny omawianej ustawy był z dużym zainteresowaniem śledzony przez żeglarzy, a jej prawie jednogłośne uchwalenie (387 za na 395 głosujących) przyjęto w środowisku żeglarskim wyrazami uznania i zadowolenia.

Mając na względzie fakt, że sezon żeglarski praktycznie już się rozpoczął zwracam się z gorącą prośbą o poparcie dla skierowanego do Senatu projektu ustawy (druk senacki 441) i działania zmierzające do jego przyjęcia przez Izbę Wyższą polskiego parlamentu na najbliższym posiedzeniu.

Z wyrazami uszanowania

Nie zapomnij się podpisać!!!

Dodane 01-06-2007 zobacz skutek - Senat RP: Żeglujmy, nie dryfujmy.

Zobacz też:

[ 28-05-2007, dodał: Maar ]
[ 01-06-2007, uzupełnił: Cypis ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin